Aygo Yaris Auris C-HR Corolla Verso Avensis RAV4 Prius Prius+ Land Cruiser Hilux Proace GT86 Přehled
 
Toyota Safety Sense: připraven na všechno
Nový Avensis staví vaši bezpečnost na první místo – bez zbytečných příplatků. Po standardizaci našich vyspělých bezpečnostních systémů, které jsou součástí technologického paketu Toyota Safety Sense, by nová Toyota Avensis měla v testech organizace Euro NCAP získat maximální pětihvězdičkové ohodnocení. Bezpečnostní paket Toyota Safety Sense je zárukou pocitu bezpečí a uklidňující jistoty za volantem s podporou řízení za všech situací. Využívá přitom čtyři technologie aktivní bezpečnosti: přednárazový bezpečnostní systém (PCS) – standardně ve všech stupních výbavy – a asistent pro jízdu v pruzích (LDA), automatická dálková světla a systém rozpoznávání dopravních značek (RSA) – standardně od prostředního stupně výbavy (mid). A navíc díky nižšímu riziku dopravní nehody přináší Avensis další výhodu v podobě zařazení do výhodnějších pojistných kategorií nebo nižších nákladů na pojištění.

Komunikační technologie: inteligentní volba
Nový Avensis je inteligentní volbou, ať již pro svůj nový nápadný exteriér vystupující z davu, nebo komunikační technologie odpovídající potřebám dnešního života. V nabídce ve dvou karosářských provedeních: jako všestranné kombi Touring Sports nebo elegantní sedan – nový Avensis dokonale odpovídá potřebám vašeho života.

Abyste neztráceli spojení
Jednoduše ovladatelná a intuitivní multimediální soustava Toyota Touch 2 podporuje vaše trvalé spojení se světem. Dotyková obrazovka 8" s vysokým rozlišením zprostředkuje širokou škálu užitečných funkcí, jako např.: hands-free volání prostřednictvím Bluetooth®, připojení přehrávačů MP3 a přístrojů iPod přes USB nebo Bluetooth®, stejně tak jako snazší a bezpečnější parkování se zadní kamerou.

Na důležitou schůzku již nikdy nedorazíte pozdě díky bezproblémové navigaci a on-line službám Toyota Touch 2 With Go.
Systém obsahující mapovou navigaci, funkce objízdných tras a aktualizaci dopravních informací v reálném čase vás ušetří nepříjemností spojených s cestováním. Vylepšený systém Toyota Touch 2 With Go Plus ještě přidává hlasové ovládání, které bezpochyby sníží rozptylování za volantem, společně se službou Map Care, abyste nikdy nesjeli ze správné cesty.

Stylové osvětlení
Nový Avensis vybavený nejmodernější technologií LED světlometů nově získal výraznou optickou signaturu LED světel vpředu i vzadu, které nejen skvěle vypadají, ale též zaručují mimořádně kvalitní osvětlení za jízdy po setmění.

Pohodlí vnímané všemi smysly: ušitý na míru vašemu stylu
Když usednete do nové Toyoty Avensis, budete se okamžitě cítit jako doma, ať již díky útulnému charakteru nových dekorů Terracotta nebo chladné kultivovanosti interiéru ve světle šedém tónu. Materiály měkké na dotek v kombinaci s kovovými detaily zdobí přístrojovou desku a dodávají jí patřičný punc kvality; volant potěší širokými možnostmi multifunkčního ovládání - a co nelze ovládat prostřednictvím volantu je k dispozici na 8" dotykové obrazovce. Jakmile se ocitnete v kabině nového Avensisu, všechny vaše smysly budou doslova zahlceny.

Řidič pánem situace
Nová barevná TFT obrazovka zprostředkuje širokou škálu užitečných informací na cestách, zatímco kožené obšití multifunkčního volantu a hlavice řadicí páky okoření každou cestu špetkou prémiového charakteru.

Nasajte atmosféru
Po stresujícím maratonu obchodních jednání nebo náročném celodenním výletu s rodinou si vychutnáte uvolňující charakter kabiny nového Avensisu. Zavěšení kol a řízení bylo navrženo tak, aby vůz odfiltroval i ty největší nerovnosti bez dopadů na dynamiku jízdy nebo ovladatelnost. A je i tichý – hluk od podvozku, obtékání vzduchu či odvalování pneumatik byl potlačen tak, abyste mohli co nejsnáze naslouchat tomu, co skutečně slyšet chcete. A vše dovršuje i volitelná automatická převodovka CVT, která svým hladkým chodem dokáže jízdní pohodlí ještě umocnit.

 

Fotogalerie