Aygo Yaris Auris C-HR Corolla Verso Avensis RAV4 Prius Prius+ Land Cruiser Hilux Proace GT86 Přehled
 
Další generace legendárních sportovních vozů Toyota.

Design GT86 je stejně dokonalý jako jeho jízdní vlastnosti. Odvážný aerodynamický design je podtržen strukturou masky chladiče s motivem písmene T. Boční linie jsou zvýrazněny exkluzivním logem "86" s protiběžnými písty a 17" litými koly. Sílu vozu dále dotváří zadní spoiler a zdvojený sportovní výfukový systém.

Každý detail interiéru modelu GT86 byl navržen tak, aby poskytoval čistou radost z jízdy. Veškeré ovládací prvky jsou umístěny v dosahu řidiče a přístroje jsou na první pohled snadno čitelné.

Nový model GT86 byl zkonstruován k tomu, aby plnil jediný účel - byl zdrojem čisté radosti z jízdy. Pohonné ústrojí bylo uloženo tak nízko a co nejdál vzadu, aby byla zajištěna optimální rovnováha s téměř dokonalým rozložením hmotnosti mezi nápravy. Díky lehké konstrukci s nově vyvinutým čtyřválcem boxer s protiběžnými písty a s technologií D-4S vyvine GT86 maximální výkon 200k DIN při 7000 ot./min. Dvojité vstřikování přímo do válců a do sacího kanálu přináší vyšší výkon i točivý moment v širokém spektru otáček motoru.

 

Fotogalerie

 

Rozměry


  Katalog