Aygo Yaris Auris C-HR Corolla Verso Avensis RAV4 Prius Prius+ Land Cruiser Hilux Proace GT86 Přehled
 
S novou generací pohonu Toyota Hybrid Synergy Drive pokračuje revoluce v řízení. Díky dvěma elektrickým motorům a režimu EV pro jízdu na čistě elektrický pohon pocítíte mohutnou akceleraci, hladké řízení, nejnižší spotřebu paliva v této třídě a nejlepší aerodynamiku.

Uvnitř vozu na Vás pak čeká prostorný a komfortní interiér vybavený přelomovými technologiemi, které se snadno ovládají díky novému intuitivnímu senzorickému provedení.

Nesrovnatelný požitek z jízdy. Prostor a styl. Absolutní ekonomie. Pohon Hybrid Synergy Drive. Plnohodnotný hybridní pohon pro Vaši plnou spokojenost.


Prius Plug-in Hybrid

je první hybridní elektromobil typu plug-in (PHEV) značky Toyota. Vůz s kombinovanou spotřebou 2,1 l a možností ujet prvních 25 km s nulovou spotřebou.

Prius Plug-in Hybrid používá lithium-iontový akumulátor zajišťující jízdní dosah v režimu EV přibližně 23 km1, čímž zásadním způsobem vylepšuje vlastnosti pohonu Hybrid Synergy Drive®. Kromě jízdy na elektřinu může sloužit jako běžný vůz s plně hybridním pohonem a hospodárností standardního modelu Prius, s možností dobíjení podle potřeby z klasické domovní zásuvky za pouhých 1,5 hodiny.

Fotogalerie